Zvaniet: +371 26165808

Pakalpojumi

Informējam, ka ir palikušas vietas pieejamas Aikido un Brīvās cīņas grupās Rīgas, Āgenskalna filiālē un Aikido grupās Ikšķiles filiālē.

Lasīt visu rakstu

Busidojo šogad, pēc vairāku interesantu lūguma, uzsāk jaunu programmu “Fitness/Pašaizsardzība sievietēm”. Programma sākotnēji darbosies Rīgā.

Lasīt visu rakstu

Busidojo aicina visus uz Aikido nodarbībām Rīgā, ikšķilē un Ogrē! Piesakieties paši vai piesakiet savus bērnus Aikido grupās. Pie mums var trenēties gan jauns, gan vecs, neatkarīgi no fiziskās formas un sagatavotības. Aikido nodarbības būs noderīgas visiem, kuri vēlas uzlabot savu fizisko formu, atbrīvoties no stresa un vienkārši labi pavadīt laiku.

Lasīt visu rakstu

Informējam, ka septembrī atsākam grupu treniņi telpās. Āgenskalna grupas 2022/2023 mācību gada treniņi notiks Liepājas ielā 3b (iepriekšējā ēkā un telpā - 2.stāva sporta zālē).

Lasīt visu rakstu

Aikido ir veco austrumu cīņu mākslu pēctecis. Tas iekļauj sevī japāņu cilvēka priekšstatu par sevis pilnveidošanu, ceļu uz harmoniju.

Lasīt visu rakstu

Jaunums mūsu pakalpojumu klāstā - Sporta spēles.

Piedāvājumā vairāk kā 9 tēmas: Samurai, Viking, Sea battle, Ninja Warriors, Olympic games, Army, Greco Roman times, Latvian Liberation war, American indians utt.

Lasīt visu rakstu

O-Sensei Morihejs Uesiba dzimis 1883.gada 14.decembrī Japānas pilsētiņā Tanabe, kas atrodas Vakajamas prefekturā. Atbilstoši tajā laikā pastavošajām tradīcijām, jau no pašas bērnības audzināšana pagāja dzen-budisma garā un pēc samuraja cieņas kodeksa busido (kareivja ceļš) noteikumiem. Šis kodekss sastāvēja no senatnē izveidotās daļas un daļas, kuru regulāri papildināja slavenākie kareivji, kas sevī ietvēra morālos un grūtos dzīves likumus. Jauno samuraju audzināšana bija nesaraujami saistīta ar cīņas mākslas (bu-džitsu) apguvi un balstījās uz skolnieka bezierunu pakļaušanos savam skolotājam

No 18 gadu vecuma, lai iegūtu patstāvību dzīvē, līdztekus tirdzniecības amatam, viņš nodarbojās ar saspringtiem fiziskiem treniņiem. Neskatoties uz smagajiem dzīves apstākļiem un pārtraukumiem, slimību sasaistītam un kariem, Morihejs jau pēc pavisam neilga laika perioda mērķtiecīgi īstenoja savus plānus. Ievērojamu meistaru pavadībā viņš apguva dažādus džiu-džitsu novirzienus un zobena pārvaldīšanas mākslu (ken-do).

Lasīt visu rakstu
Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account