Zvaniet: +371 26165808

Pakalpojumi

Informējam, ka ir palikušas vietas pieejamas Aikido un Brīvās cīņas grupās Rīgas, Āgenskalna filiālē un Aikido grupās Ikšķiles filiālē.

Lasīt visu rakstu

Busidojo šogad, pēc vairāku interesantu lūguma, uzsāk jaunu programmu “Fitness/Pašaizsardzība sievietēm”. Programma sākotnēji darbosies Rīgā.

Lasīt visu rakstu

Jaunums mūsu pakalpojumu klāstā - Sporta spēles.

Piedāvājumā vairāk kā 9 tēmas: Samurai, Viking, Sea battle, Ninja Warriors, Olympic games, Army, Greco Roman times, Latvian Liberation war, American indians utt.

Lasīt visu rakstu

Busidojo aicina visus uz Aikido nodarbībām Rīgā, ikšķilē un Ogrē! Piesakieties paši vai piesakiet savus bērnus Aikido grupās. Pie mums var trenēties gan jauns, gan vecs, neatkarīgi no fiziskās formas un sagatavotības. Aikido nodarbības būs noderīgas visiem, kuri vēlas uzlabot savu fizisko formu, atbrīvoties no stresa un vienkārši labi pavadīt laiku.

Lasīt visu rakstu

Brīvās cīņas nodarbības vada instruktors Agris Baranovskis, viņš labprāt sniegs savu personīgo pieredzi bērniem un jauniešiem veselīga dzīves veida attīstīšanā. Daudzgadēja pieredze Grieķu-Romiešu cīņas sportā, Taekwondo pamatelementu apguvē un tuvcīņas pašaizsardzības prasmes apguvē.

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account