Zvaniet: +371 26165808

Par Mums

Busidojo aicina visus uz Aikido un Brīvās cīņas nodarbībām Rīgā, ikšķilē un Ogrē! Piesakieties paši vai piesakiet savus bērnus Aikido un Brīvās cīņas grupās. Pie mums var trenēties gan jauns, gan vecs, neatkarīgi no fiziskās formas un sagatavotības. Aikido un Brīvās cīņas nodarbības būs noderīgas visiem, kuri vēlas uzlabot savu fizisko formu, atbrīvoties no stresa un vienkārši labi pavadīt laiku.

Mūsu instruktoriem ir liela pieredze darbā ar pieaugušajiem, jauniešiem un bērniem. Savas zināšanas mēs regulāri pilnveidojam apmeklējot dažādus ar mūsu specifiku saistītus seminārus.

Aikido nodarbības vada sertificēts Aikido treneris Kaspars Timma (16 gadu nepārtraukta apmācības pieredze, Pedagoģiskās Izglītības sertifikāts, Augstākā izglītība psiholoģijā, augsta profesionalitāte un atbildīgums.) Trenera pieredze Aikido kopš 2001. gada, 2015. gadā iegūts C kategorijas trenera sertifikāts.

Aikido ir japāņu cīņas māksla, kuru pagājušā gadsimta sākumā uz dažādu seno cīņas veidu bāzes izveidoja O’Sensejs Morihejs Uesiba (1883. – 1969.), ar mērķi radīt cīņu, kurā nebūtu uzvarētāju vai zaudētāju, kura būtu vērsta uz sadarbību, nevis agresiju – tā izkopj pretinieka paša spēka un enerģijas izmantošanu tā kontrolei. Vārdu Aikido veido trīs japāņu rakstu zīmes: Ai – “harmonija, mīlestība”, Ki – “spēks, enerģija” un Do – “ceļš”.

Brīvās cīņas nodarbības vada instruktors Agris Baranovskis. Viņs labprāt sniegs savu personīgo pieredzi bērniem un jauniešiem veselīga dzīves veida attīstīšanā. Daudzgadēja pieredze Grieķu-Romiešu cīņas sportā, Taekwondo pamatelementu apguvē un tuvcīņas pašaizsardzības prasmes apguvē.

Vasarās regulāri organizējam arī sporta nometnes bērniem un jauniešiem. Nometne ir lieliska iespēja labi pavadīt laiku ar draugiem, spēlējot sporta spēles un pārbaudot savus spēkus eksāmenos un sacensībās, kā arī atpūsties no vienmēr steidzīgās pilsētas.

Lai saprastu, vai mūsu piedāvātie treniņi ir piemēroti Jums vai Jūsu bērniem, zvaniet mums pa tālr.: +371 26165808 vai rakstiet uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.. Pieejamas bezmaksas iepazīšanās nodarbības.

Kaspars Zlidnis

Kaspars Timma – dzimis 01.05.1976. Darba pieredze – kopš 1994. gada - Latvijas bruņoto spēku karavīrs dažādu līmeņu un veida amatos: Nodaļas komandieris, Vada komandieris Rotas komandieris, Apbruņojuma speciālists u.c. Bijis militārā dienesta veikšanai dažādās pasaules valstīs. No 2004. līdz 2009. gadam strādājis Jaunsardzē. No 2010. gada līdz 2016. gadam strādāja Aizsardzības ministrijas Rekrutēšanas nodaļā.

Lasīt visu rakstu
Elīna Timma ir Latvijas Sporta Federāciju Padomes sertificēta veselības sporta trenere kopš 2015. gada. No 2016. gada līdz 2019. gadam uzturoties Beļģijā, Elīna ieguva prasmes brazīliešu džiu džitsu un saņēma zilo jostu no brazīliešu džiu džitsu sociālā projekta “Lutando Pelo Bem” dibinātāja Cicero Costha. Šobrīd Elīna sertificēta brazīliešu džiu džitsu disciplīnā un notur atsevišķus integrālās apmācības treniņus aktuālo Busidojo kursu ietvaros. 
Lasīt visu rakstu

Instruktors Agris Baranovskis labprāt sniegs savu personīgo pieredzi bērniem un jauniešiem veselīga dzīves veida attīstīšanā. Veselīgs uzturs, plastiska ķermeņa veidošana ar akrobātikas elementu vingrinājumiem. Daudzgadēja pieredze Grieķu-Romiešu cīņas sportā, Taekwondo pamatelementu apguvē un tuvcīņas pašaizsardzības prasmes apguvē.

Lasīt visu rakstu

Māra Mackeviča, BusiDojo trenere kopš 2015. gada

Lasīt visu rakstu
Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account